PODRÓŻE BEZ GRANICPortal Turystyczny dla Osób z
Niepełnosprawnością i Nie Tylko...

Dostosowane Miasta

Rzym bez Granic – Pobierz Przewodnik!

Autor: Podróże Bez Granic
2013-01-24, 21:53
    • Komentarze 0

 Patronat medialny:                                                                                            Patronat honorowy Prezydenta Miasta Gdyni: 

Herb i logo Gdyni

    

Sponsorzy:

 

 

Zachęcamy do zapoznania się i pobierania Przewodnika opracowanego na podstawie doświadczeń z wyprawy Podróży bez Granic do Rzymu, opisującego Wieczne Miasto z perspektywy osób z niepełnosprawnością. 

Naszym marzeniem jest nie tylko realizowanie dalszych wyjazdów, ale przede wszystkim dzielenie się naszymi doświadczeniami, pokazywanie, że każdy może podróżować i zachęcanie do odbywania podobnych wypraw. W związku z tym udostępniamy niniejszy przewodnik bezpłatnie i zachęcamy do rozsyłania go dalej i korzystania! POBIERZ Rzym bez Granic_PRZEWODNIK! W zamian, będziemy wdzięczni za komentarz z informacją czy był on przydatny/ inspirujący lub sugestie co możemy na przyszłość poprawić! Zapraszamy także do oglądania zdjęcia z naszej wyprawy: Relacja foto!

Jednocześnie dziękujemy wszystkim osobom prywatnym, które wsparły nasz projekt poprzez portal PolakPotrafi.pl, a także instytucjom i firmom dzięki którym udało się ten pierwszy wyjazd Podróży bez Granic zrealizować: miastu Gdynia, firmie GIFT Centrum Podróży, Generali Polska, Vox Polska, Radiu Gdańsk, portalowi NaszeSprawy.org.pl, a także Bartkowi Wysockiemu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *